Nepropustné, omyvatelné lůžkoviny

Lůžkoviny, které jsou nepropustné a omyvatelné, brání nežádoucímu průniku tekutin. Při použití chrániče matrace si usnadníte údržbu lůžek v nemocničních zařízeních či ozdravovnách. Vyberte si povlečení a prostěradla s PU nepropustnou, ale prodyšnou membránou.

→ Podívejte se také na: chrániče matracedětské chrániče matrací | matrace

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá

1

1

Nepropustné a omyvatelné lůžkoviny

Nepropustné, omyvatelné lůžkoviny brání pronikání tekutin, prachu a roztočů. Nepropustné, omyvatelné lůžkoviny se velmi snadno udržují, šetří vaší práci, čas i finance. Nepropustné omyvatelné povlaky na polštáře a přikrývky, nepropustné a omyvatelné polštáře a přikrývky, nepropustná omyvatelná prostěradla na gumu, všechny tyto výrobky jsou prodyšné a lehce udržovatelné.

Také nabízíme nepropustné a prodyšné froté prostěradlo, které je vyrobeno z 100% bavlněného froté a je opatřeno PU nepropustnou, ale prodyšnou membránou.

Životnost matrací vám zvýší chránič matrace. Tekutiny nepropustí, ale je prodyšný, takže matrace dýchá. Chrániče můžete prát na 95 °C, takže je snadno vyčistíte od prachu, skvrn i roztočů.

Nepropustné a omyvatelné lůžkoviny z NOVÉHO materiálu

Vlastnosti nepropustných a omyvatelných lůžkovin z nového materiálu:

  • antibakteriální
  • na vyvářku
  • do sušičky
  • proti zahoření

 

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!