Jednorázová prostěradla

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá
  • Modrá

1

1

Jednorázová prostěradla vyberete v mnoha rozměrech

Jednorázová prostěradla z netkané textilie jsou zdravotně nezávadná a velmi vhodná pro akutní příjem pacientů, infekční oddělení, ARO, JIP, záchranné služby, zdravotnické přepravní služby a podobně. Jednorázové prostěradlo z netkané textilie v naší nabídce můžete vybírat jak v široké řadě rozměrů, tak i gramáží materiálu netkané textilie. Jedná se o český výrobek.

jednorázová prostěradla

Obr: jednorázová prostěradla

Jednorázová prostěradla jsou nepropustná

Jsou situace, kdy je zapotřebí aby prostěradlo zadrželo tekutiny a tím zabránilo znečištění matrace a lůžka. A právě pro tyto případy vám nabízíme jednorázové nepropustné prostěradlo, které má dvě vrstvy, savou a nepropustnou. Ochranné vlastnosti nepropustného prostěradla jistě ocení např. zdravotnická a pečovatelská zařízení nebo i kosmetické salóny.

Jako doplněk k výše uvedeným prostěradlům nabízíme jednorázové prostěradlo z PE, které je určeno k ochraně matrace před znečištěním nebo dokonce znehodnocením. Toto prostěradlo je vyrobeno z 100% polyetylenu. Vybrat si můžete i další jednorázové lůžkoviny. Vždy se jedná o Český výrobek.

Lůžko a matraci ochrání i chrániče matrace

Chránič pomáhá udržet v čistotě matraci i celé lůžko. Výrazně také prodlouží jejich životnost. Chrániče matrace využijete v nemocnicích, JIP nebo léčebnách dlouhodobě nemocných. V případě nechtěného protečení tekutiny je snadno vyměníte i vyčistíte. Modely zpevněné lemovkou mají ještě větší živostnost, po kterou matrace udrží čisté a čerstvé.

Jednorázové podložky

Tento český kousek v podobě jednorázové podložky nemůže chybět v lékařských či zvěrolékařských ordinacích, skvěle ochrání masérská i rehabilitační lůžka, ale také má své zakotvené místo ve všech zdravotnických zařízeních. Kvalitní netkaná textilie, ze které se jednorázová podložka vyrábí je hygienicky nezávadná, příjemná na první dotek, kouzelně měkká a také dobře prodyšná. Pokud dojde k jejímu poškození, či znehodnocení, tak ji díky velmi nízkým pořizovacím nákladům jednoduše vyměníte za novou. Podložka se vyrábí v mnoha velikostech, proto má univerzální využití a pyšní se jednoduchou manipulací, což šetří drahocenný čas.

Jednorázová prostěradla

Jednorázová hygienická prostěradla jsou nedílnou součástí všech zdravotnických zařízení, také nemohou chybět v žádném nemocničním oddělení, ale také jsou nezbytné v záchranných službách. K výrobě kvalitního českého prostěradla byl využitý pevný, zdravotně nezávadný materiál z velmi kvalitní netkané textilie, která je velice jemná a skvěle prodyšná, což je pro každodenní používání velmi důležité. Jednoduchá likvidace jednorázových prostěradel výrazně snižuje náklady za praní a jiné dezinfekční prostředky, které jsou nutné při čištění prostěradel látkových a tudíž jsou úspornější, plnohodnotnou alternativou, která šetří vaší peněženku.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!