Jednorázové polštáře

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá

1

1

Jednorázový polštář

Jednorázový polštář je hygienickou i ekonomickou náhradou za klasických polštářů. Jednorázový polštář můžete vybírat z 3 rozměrů, tedy si určitě vybere každý. Jednorázové polštáře jsou naším, tedy českým výrobkem.

Jednorázové polštáře

Pro jedinečnou náhradu klasických polštářů vám plnohodnotně poslouží jednorázový polštář, který je vyrobený ze zdravotně nezávadné a bezprašné netkané textilie. Jednorázový polštář se stal nedílnou součástí všech zdravotnických zařízení, jakou jsou například: ARO, JIP, příjmy pacientů, ale také jsou stálou výbavou záchranné služby. Hygienický jednorázový polštář je naplněn kuličkami z dutých vláken, díky tomu je polštář příjemně hebký a dostatečně hřejivý. Další výhodou jednorázového polštáře jsou nízké pořizovací náklady a jednoduchá ekologická likvidace. Polštář je vyroben ve více rozměrech, tak si jej můžete vybrat dle potřeby.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré jednorázové lůžkoviny i jiné zakoupené zboží!