Jednorázové přikrývky

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá
  • Modrá

1

1

Jednorázová přikrývka

Jednorázovou přikrývku zvolte, jako hygienickou i ekonomickou náhradu za klasické přikrývky. Jednorázovou přikrývku vyrábíme ze zdravotně nezávadné netkané textilie, která je naplněna dutým vláknem. Díky použitým materiálům jsou přikrývky hřejivé a lehké.

Jednorázové přikrývky

Univerzální jednorázová přikrývka dokonale nahradí klasickou přikrývku, a to nejen v širokém zdravotnictví, ale také se skvěle využije v sociálních zařízeních, nebo v ubytovnách. Jednorázová přikrývka je vyrobena ze zdravotně nezávadné netkané textilie, která je příjemná již na první dotek, je dobře prodyšná a svým složením potěší každého klienta i pacienta, kterému dopřeje plnohodnotný komfort. Kvalitní český výrobek v podobě této jednorázové přikrývky je naplněn dutým vláknem, což je zárukou vyšší hřejivosti a velmi nízké hmotnosti. Jednorázovou přikrývku lze využívat díky hřejivému účinku i v chladnějších měsících. Volbou jednorázových přikrývek mnohonásobně šetříte náklady za praní i za čisticí prostředky a lze vybírat z více velikostí.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré jednorázové lůžkoviny i ostatní zakoupené zboží!