Zástěry pracovní

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako

1

1

Zástěry pracovní nejen pro muže

Ať jste profesionální kuchař, nebo jen domácí kuchtík, který rád vaří, tak si jistě vyberete nějakou zástěru, která vás bude chránit před ušpiněním a ve které se budete cítit dobře. Vybírat můžete ze zástěr do pasu, kuchařských zástěr s laclem, ale máme i pracovní oděvy a zástěry s vtipným potiskem. Jste číšník, pak i vy si jistě tu svou zástěru vyberete.

Kuchařské zástěry - pracovní kuchařské obr.

Kuchyňské zástěry na vaření

Naše nabídka zástěr především pro kuchyňské a gastro provozy či pro domácí kuchaře a kuchařky je opravdu široká, vybírat můžete z mnoha velikostí a délek, z mnoha barevných provedení a potisků, tak i materiálů.

Speciální pracovní zástěry s laclem

Pracujete v provozu, kde potřebujete, aby vás zástěra chránila před silným ušpiněním, vlhkostí či odstřikující vodou? Máme pro vás řešení v podobě vysoce odolné nepropustné pracovní zástěře. Zástěra má lacl, materiál pro podobné gastro oděvy  je bavlna/polyester, na které je potažený polyuretan s možností praní na 95°C.

Pokud potřebujete jednorázovou zástěru, tak i zde máme velký výběr. Podívejte se ZDE.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!