Pracovní kalhoty a sukně

1 | 2»

1 | 2»

Pracovní kalhoty a sukně

Součástí každého pracovního oděvu je jeho vrchní část, která se nejčastěji skládá z trička, haleny košile či polokošile a spodní část, která zahrnuje kalhoty, sukně nebo kraťasy. V naší široké nabídce naleznete sukně i kalhoty mnoha střihů, barev i velikostí, vyrobené z velmi příjemných anti-alergenních materiálů, které pokožka dobře snáší a pro dokonalé pohodlí jsou dobře prodyšné i savé.

Dámské pracovní sukně

Sukně je pohodlný kousek pracovního oděvu, který je příjemný zejména v letních měsících, ale také v teplých pracovních prostředích. Pracovní sukně vyrábíme z kvalitních materiálů  bavlny, podílu polyesteru i elastanu v různých typech střihů, délkách a samozřejmě také barev, díky kterým si můžete svůj pracovní outfit vkusně barevně sladit třeba se svým pracovištěm. Všechny typy sukní, které nabízíme jsou navrženy tak, aby jste se cítili po celou dobu své pracovní činnosti v přirozeném pohodlí a mohli jste se na pracovišti naprosto svobodně pohybovat, což je zejména při dlouhých směnách k nezaplacení. V kvalitních českých sukních můžete strávit pohodové dny nejen v práci, ale také se v nich budete pohodlně cítit i v civilním nošení.

Pracovní kalhoty a bermudy

K nejoblíbenějším, ale také k nejpraktičtějším kusům nejen  pracovního oděvu se hrdě hlásí  kalhoty. V našem sortimentu naleznete nabídku pracovních kalhot dámských i pánských, různých typů, střihů, délek, skladby materiálů, ale také módních trendů i barevného provedení. Naše pracovní kalhoty jsou vyrobeny z tradičních materiálů jako je 100% bavlna, která je pevná i odolná proti oděru, ale také ze směsi bavlny s podílem polyesterových vláken, která se díky svému složení méně muchlá, je lehká i vzdušná a oba materiály mají společné vlastnosti jakými jsou dobrá savost, prodyšnost, zdravotní nezávadnost, ale hlavně vám zaručí dokonalé pohodlí při celodenním nošení. 

Pracovní kalhoty vás budou věrně doprovázet při jakékoliv činnosti na pracovišti a díky praktické gumě v pase, kterou jsou některé naše kalhoty opatřeny, se skvěle přizpůsobí postavě, tak aby vás nikde netlačily. Profesní kalhoty jsou uzpůsobeny maximálnímu komfortu pro svobodný pohyb a většině kalhot nechybí ani kapsy pro uložení drobných věcí, které rádi nosíte stále při sobě, či poutky pro pásek. V dlouhých pracovních kalhotách můžete v přirozeném pohodlí pracovat celoročně a do letních měsíců či do provozů s vyšší provozní teplotou můžete volit z alternativy bermud či kraťasů, které pro vás vyrábíme v dámské, pánské i unisexové variantě.

Kuchařské kalhoty bílé

V nabídce kalhot pro kuchaře můžete zvolit variantu v bílém provedení, které vyrábíme z přírodní 100% bavlny, ale také směsových materiálů bavlny a polyesteru. Bílé kuchařské kalhoty mají volnější střih, který je zárukou svobodného pohybu a v pase jsou opatřeny pružnou gumou, díky níž se jednak snadno oblékají, ale hlavně vás nebudou nikde tlačit. S bílou neutrální barvou kuchařských kalhot můžete libovolně kombinovat jinak barevné kuchařské rondony či blůzy tak, aby váš profesní gastro oděv měl vždy upravený i reprezentativní vzhled, který je důležitý jednak pro vás samotné, ale také pro vaše hosty v kterých pohled na upraveného mistra kuchaře vzbudí důvěru v jeho kulinářské dovednosti. Naše pracovní kalhoty pro kuchaře bílé, vám dají svobodu pohybu a zároveň pocit komfortu kvalitního oděvy.

Profesní kalhoty Pepito

Kalhoty Pepito jsou oblíbené řadu let a to zejména u profesí kuchařů, řezníků či uzenářů, kde se takřka staly jakýmsi typickým prvkem pracovního oděvu. Kalhoty Pepito z naší nabídky jsou vyrobené z kvalitního bavlněného materiálu, který je výborně prodyšný i savý, zdravotně nezávadný a díky pohodlnému, praktickému střihu s gumami na bocích se budete komfortně cítit po celý váš pracovní den.

Číšnické kalhoty pánské

Pánské kalhoty pro číšníky vyrábíme z kvalitních na omak příjemných, směsových materiálů, které jsou lehké, jemné, vzdušné a i při dlouhých směnách se v nich budete cítit v přirozeném komfortu. Typická černá barva číšnických kalhot působí vždy elegantním dojmem a s vhodnou kombinací košile či pracovní haleny si můžete vytvořit dokonale padnoucí pracovní outfit, ve kterém se budete sami dobře cítit a na vaše hosty vždy dobře zapůsobíte.

Sukně pro servírky

Dámská sukně pro servírky černé barvy, decentně, elegantního a slušivého střihu je vyrobena z lehkého, vzdušného materiálu, díky kterému se budete cítit přirozeně i v naprostém komfortu po celou dobu vaší směny. U sukní pro obsluhující personál restaurací, kaváren či cukráren je nejdůležitější jejich pohodlnost, která zaručuje svobodný pohyb po place. Proto je sukně pro servírky opatřena u zapínání na zip krátkými bočními gumami, které se postavě jednoduše přizpůsobí a netlačí, ale také má krátký zadní rozparek, který svižnost pohybu umocňuje. Slušivou sukni pro servírky můžete libovolně kombinovat s našimi halenkami či blůzkami jakékoliv barvy a vytvořit si tak svůj originální pracovní oděv, ve kterém se budete báječně cítit a okolí na vás budete pozitivně reagovat.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!