Haleny pracovní

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU

1

1

Pracovní haleny dámské i pánské

V řadě profesí i oborů je součástí profesního oděvu pracovní halena, která plní jednak funkci ochrannou, ale také v mnohých případech i funkci estetickou, která je důležitá pro vaší osobní spokojenost.
Naše pracovní haleny určené pro obory gastronomie v sobě snoubí kvalitní zpracování střihů, precizní šití a v neposlední řadě vhodné materiály s ohledem na jejich funkčnost i nepostradatelné pohodlí.

Kvalitní materiál, ze kterých jsou dámské a pánské pracovní haleny vyrobené je zdravotně nezávadný, výborně prodyšný i savý, což je žádoucí všude a zejména na pracovištích s větší provozní teplotou jako jsou například kuchyně, jídelny, vývařovny a mnohých dalších provozů či provozoven.  Díky dalším speciálním úpravám materiálu jako je například macerace se takto ošetřené výrobky těší větší pevnosti i odolnosti i když se častěji perou nebo vyvářejí, což je přínosné i z hlediska finančních výdajů za pořizování stále nových pracovních halen s nižší životností.

Pracovní haleny vyrábíme dámské, pánské i unisexové v celé řadě střihů od klasických rovných po vypasované, které jemně kopírují kontury postav, ale také se v naší nabídce setkáte s širokým velikostním rozpětím, kdy si hravě poradíme s výrobou halen i v nadměrných velikostech.
Na našich stránkách naleznete velké množství pracovních halen jednobarevných, v kombinaci barevných doplňků, ale také v pestrobarevném potisku, kterého je docíleno moderní technologií digitálního potisku látek, což je zárukou stálosti i sytosti barev po mnohonásobném praní a vy si tak můžete dopřát parádní komfort, které vám přinášejí kvalitní české, profesní haleny.

Pokud potřebujete další pracovní oděvy, pak si jistě prohlédněte nejširší nabídku zdravotnických oděvů na trhu.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!