Kuchařské rondony

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Filtrovat dle
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá
  • Žlutá
  • Oranžová
  • Červená
  • Fialová
  • Modrá
  • Zelená
  • Hnědá
  • Černá
Materiál

1

1

Kuchařský rondon pro kuchaře

Součástí pracovního oděvu každého profesionálního kuchaře je kuchařský rondon, který je nejen vizitkou, ale především slouží k ochraně horní poloviny těla před nebezpečím, které profese kuchaře představuje. Kuchařské rondony vyrábíme z kvalitního materiálu směsi bavlny a polyesteru, pyšní se malou mačkavostí, dobrou prodyšností i savostí, k pokožce je velmi příjemný a především vás při výkonu práce chrání před možnými popáleninami například od vroucí vody nebo rozpáleného oleje.

Kuchařský rondon s dlouhými rukávy je praktického, slušivého střihu s klasickým zapínáním na knoflíky ve dvou řadách, přední díl je vkusně obohacen o náprsní kapsičku, kterou dle libosti můžete obohatit o vaší vizitku nebo jméno výšivkou či potiskem a  průkrčník je zakončen módním stojáčkem, který dotváří profesionální design, který je důležitý jak pro vás samotné tak pro vaše hosty, kteří upravený vzhled šéfa kuchyně náležitě ocení.

Profesní oděvy pro kuchaře

Důležitou, ale především ochrannou roli sehrává v profesi kuchařů také jejich pracovní oděv, který je chrání před některými riziky, s  kterými se mohou na pracovišti setkat. Velmi častým úrazem kuchařů bývají opařeniny či popáleniny, které s sebou přináší příprava pokrmů a k prevenci před těmito rizikovými faktory vám poslouží součást pracovního oblečení, která ochrání vaší horní polovinu těla známou též jako kuchařský rondon.

Kabát pro kuchaře neboli rondon je vyroben z měkkého, prodyšného i dobře savého materiálu a zajistí vám maximální komfort při práci v tak náročném prostředí, ke kterým profi kuchyně bezesporu patří. Kuchařský rondon praktického módního střihu můžete dle libosti kombinovat v různobarevném provedení z naší široké nabídky a dle svých vlastních požadavků si tak můžete vyladit svou kuchařskou uniformu například s barvou svého pracoviště, což je pro všechny kdo svůj pracovní život zasvětili do prostředí kuchyně, jistě příjemným bonusem.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené gastro oděvy!