Kuchařská čepice

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Balení - Velikost
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá
  • Modrá
  • Zelená
  • Černá
Výrobce

1

1

Čepice pro kuchaře vysoké

Kuchařské čepice jsou již mnoho generací nedílnou součástí každé kuchyně v restauracích, v pohostinství, ale také nemohou chybět v hotelových i penzistických kuchyních. Papírová kuchařská čepice slouží k dokonalé ochraně nejen všech produktů, které chrání bezpečně před kontaminací, ale zároveň chrání vaši hlavu i vlasy od znečištění. Papírové čepice jsou po obvodu vybaveny potní páskou, která umožňuje používat čepice celodenně, což zvyšuje pracovní nasazení a komfort při práci. Čepice vás okouzlí snadnou nastavitelností a perforovaná část slouží k jedinečnému větrání, což ocení nejeden kuchař, či kuchařka pracující v gastronomii. Další výhodou těchto čepic je nenáročná skladovatelnost a možnost opakovaného používání. Dle oblíbenosti a potřeby si lze kuchařské čepice vybrat v klasické bílé, nebo elegantně černé barvě, které jsou vysoké 20cm, 25cm a 30cm.

Papírové čepice lodičky

Papírové čepice ve tvaru lodičky tvoří ochranný prostředek v širokém potravinářském odvětví, v gastronomických provozech, dále jsou vhodné do jídelen a vývařoven. Hlavní devízou těchto čepic je ochrana výrobků před kontaminací z vlasů i kůže, zároveň chrání hlavu i vlasy od ušpinění a v neposlední řadě poslouží jako praktický doplněk pracovního oděvu každého kuchaře či kuchařky či cukrářky. Kuchařské lodičky jsou vyráběny z velice pevného papíru, který se pyšní mimořádnou lehkostí, díky tomu je celodenní práce mnohem příjemnější a pohodlnější. Další vychytávkou papírových lodiček tvoří horní perforace s potní páskou, která napomáhá k odvětrávání a zadržení potu. Velikost čepicí je univerzální, tak si její pohodlí užijí ženy i muži a pro vyšší elegantnost mají ozdobný proužek, který můžete použít pro odlišení provozů, nebo jsou čistě bílé.

Nepřehlédněte: Pokud potřebujete i jiné typy ochranných pokrývek/čepic, pak jistě využijte naši širokou nabídku za super ceny. Navíc nákupem veškerého sortimentu, můžete získat náhradní plnění bez navýšení cen.