Trika a polokošile

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU

1 | 2 | 3 | 4»

1 | 2 | 3 | 4»

Trika a polokošile

Nabízíme trika a polokošile v mnoha barvách a velikostech. Dodáváme dámská trika i pánská trika v provedeních bez rukávů i s dlouhým i rukávy. Vybrat si můžete tričko s kulatým límečkem nebo s límečkem „do V“.

Zdravotnické oděvy: trika a polokošile obr.

Trika i polokošile umíme doplnit vaším logem a to buď nažehlovací metodou nebo strojovou výšivkou. Všechna naše trika i polokošile jsou vyrobeny z kvalitního materiálu s vysokou gramáží. Jsou ideální jako pohodlné pracovní oblečení pro zaměstnance ze zdravotnických zařízení i potravinářských provozů.

Trika a další zdravotnické oděvy

Triko nebo "polo" v některé z nabízených vkusných barev dobře poslouží jako součást pracovního oděvu po doplnění o pracovní nebo zdravotnické kalhoty. Více praktických oděvů potom najdete přímo v oddělení zdravotnické oděvy.

Zdravotnická dámská trika a polokošile

Prodáváme dámské zdravotnické oděvy – trika a polokošile. Naše oblečení se vyznačuje pohodlným střihem a moderními materiály. Líbí se vám výstřih do „V“ nebo spíše kulatý. Vyberte si to, v čem se cítíte lépe.

Zdravotnické oděvy: dámská trika a polokošile obr.

Zvolte si svou oblíbenou barvu – zdravotnický oděv dávno neznamená už jen fádní bílou.

Zdravotnické oděvy využijete i v potravinářství

Díky této kombinaci naše trika a polokošile ocení všechny zaměstnankyně zdravotnických zařízení i potravinářských provozů, které se v moderním a dobře padnoucím oblečení z příjemných materiálů chtějí i při dlouhých a náročných směnách cítit pohodlně.

Zdravotní oděvy: pánská trika a polokošile

Nabízíme zdravotnické oblečení: pánská trika a polokošile. Zakoupíte je u nás v mnoha barvách a velikostech. Dodáváme pánská trika v provedeních s límečkem i bez límečku. Vyberte si zdravotnické oděvy ve své oblíbené barvě – oblečení pro zdravotnický personál a zaměstnance už nemusí být jen uniformní bílá.

Zdravotnické oděvy: pánská trika a polokošile obr.

Pohodlná trika a polokošile

Naše zdravotnické oblečení je moderního a pohodlného střihu. Proto se v něm budete dobře cítit i při mnohahodinových službách a náročných směnách. Oděvy splňují vysoké nároky na komfort a pohodlí, které zaměstnanci v nemocnicích, léčebnách a zdravotnických zařízeních potřebují. Naše trika a polokošile jsou ale vhodná i pro personál v gastronomii a potravinářských provozech.

Výhody našeho zdravotního oblečení

  • kvalitní pletenina
  • kvalitní bavlna vysoké gramáže
  • zdvojené švy
  • zpevňující ramenní páska

Více praktických oděvů potom najdete přímo v oddělení zdravotnické oděvy.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!