Pracovní oděvy pro zdravotní sestry

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 10»

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 10»

Pracovní oděvy pro zdravotní sestry

Zdravotní sestry jsou zpravidla prvními kontaktními osobami, s kterými pacienti či lidé s obtížemi přijdou do styku v každém zdravotnickém zařízení či v nemocnicích.

Proto je nesmírně důležité, aby profesionální vzhled zdravotního personálu byl nejen vstupní branou k důvěře pacienta, ale také k tomu, aby se všichni zdravotnicí cítili ve svém pracovním oděvu komfortně a své povolání mohli vykonávat v co největším pohodlí.

Na našich stránkách naleznete profesní oděvy pro zdravotní personál z vysoce kvalitní 100% bavlny, která je jedním z nejtradičnějších materiálů pro své užitné vlastnosti, mezi které patří jemnost, savost, prodyšnost, ale také příjemný pocit hebkosti na omak. Ale také nabízíme širokou škálu pracovních oděvů z kvalitních směsových materiálů, které se těší své popularitě díky své vzdušnosti, lehkosti, ale také menší mačkavosti. Z kolekce oděvů pro zdravotní sestry můžete vybírat z velké nabídky typů halen, košil,  kalhot, sukní i šatů různých střihů, ale také celé řady barevných kombinací či pestrobarevných potisků, které jsou díky unikátní technologii digi potisku trvalé a barvy zůstanou syté i po mnohočetném praní.

Pracovní oděvy pro zdravotní sestry jsou vyráběné s důrazem na nejvyšší kvalitu i módní trendy, ale hlavně tak, aby byly praktické, pohodlné a v neposlední řadě také cenově dostupné bez nutnosti obětovat profesionalitu i styl.

Sesterské pracovní haleny

K plnohodnotnému pracovnímu nasazení napomáhají kvalitní a pohodlné pracovní zdravotnické haleny, které jsou velmi lehké a zajišťují komfort i při celodenním nošení. Kvalitně zpracované haleny české výroby jsou vhodné do každého nemocničního oddělení, také se bez nich neobejdete ve stomatologických a zvěrolékařských ordinacích, ale také jsou ideálním pomocníkem v sociálních zařízeních. Elegantní halenu tvoří velmi kvalitní bavlna a jemně tkaná směs, která je zárukou potřebné vzdušnosti a hebkosti. Ještě k vyšší komfortnosti napomáhá pohodlný střih a elegantní boční rozparky, ve kterých je čas strávený v pracovní činnosti mnohem efektivnější. Tento praktický kousek je k dostání i v nadměrných velikostech, tak jeho kvality potěší mnohem širší okruh nositelek.

Profesní oděvy zdravotních sester

Vejdete to zdravotního zařízení a proti vám jde sestra v sice čistě vypraném, ale potrhaném stejnokroji. Co si asi pomyslíte? Tady nebudu ani minutu. Když nejsou peníze na oblečení personálu, jak to asi vypadá jinde? Zasaďte se to, aby první dojem byl co nejlepší. K tomu právě může přispět nový, čistý, slušivý moderní oděv sester.

Práce zdravotních sester je velmi náročná, musejí mít spoustu znalostí a musejí umět komunikovat s lidmi. V roztrhaném nepadnoucím stejnokroji těžko budou působit sebevědomým dojmem. Dopřejte jim luxus a pohodlí našeho oblečení. Nejenže s větší lehkostí získáte důvěru pacientů, ale navíc spokojené zaměstnance. Nabízíme vám haleny, košile, kalhoty, sukně nebo šaty.

Stejně jako z typů a střihů oblečení můžete volit i z materiálu. Oděvy mohou být z 100% bavlny nebo ze směsí jiných textilních vláken s bavlnou. Bavlna je klasický materiál a propůjčuje oděvům hebkost, savost a prodyšnost, navíc bavlna nezpůsobuje alergie. Příměsi dávají oděvům další vlastnosti, jako lehkost, nemačkavost a další.

Výběr máte samozřejmě také ve velikostech a barevném provedení. Barev se nemusíte obávat, vždyť i zdravotnictví se vymanilo z bílé uniformity.

 

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!