Operační čepice

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako

1

1

Operační čepice

K nezbytným součástem operačních kompletů bezesporu patří také pokrývka hlavy. Z našeho sortimentu operačních čepic můžete vybírat z variant jednobarevných, ale také v pestrém potisku, docíleného moderní technologií digitálního tištění látek, který dává záruku stálých a sytých barev i po mnohonásobném praní.

Operační čepice z naší nabídky můžete volit i z hlediska jiných kritérií či požadavků například podle délky vašich vlasů, v nabídce naleznete také čepice vhodné pro dlouhé vlasy v culíku či drdolu.

Operační čepice s potiskem či obrázky

Všechny naše operační čepice jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů čisté bavlny či směsi bavlny a polyesterových vláken, které jsou dobře prodyšné, výborně savé a pokožkou jsou dobře snášeny.

Chirurgické čepice plní svou nezbytnou úlohu při operačních výkonech, kdy operatérovi jednak uschovají vlasy, aby  po čas operace nikterak nepřekážely, ale hlavně díky potním páskám důkladně sají pot z čela, což je pro komfort každého člena z operačního týmu důležité, aby se mohli v klidu soustředit na svou důležitou a zodpovědnou práci.

K operačním čepicím můžete z naší nabídky zvolit halenu stejného designu a  vytvořit si tak originální, neokoukaný operační set dle vlastního výběru.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!