Oděvy pro pacienty jednorázové

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá
  • Modrá

1

1

Oděvy pro pacienty jednorázové

Jednorázové oděvy pro pacienty pomohou personálu ve zdravotnických a pečovatelských zařízeních zlepšit péči o jejich klienty. Naše pacientské oděvy jsou vyhotoveny z kvalitních materiálů, tak aby byly uživatelsky komfortní a praktické. Oděvy pro pacienty z neprašného materiálu 100% PP pomohou lékařům zvýšit standard vykonávaných zákroků a pacientům poskytnou větší diskrétnost.

Jednorázové kalhotky

Jednorázové hygienické kalhotky vyrábíme ze zdravotně nezávadných materiálů, konkrétně netkané textilie. Jednorázové kalhotky z naší nabídky jsou určeny ženám po porodu a nabízíme je ve výhodném balíčku po pěti kusech. Jednorázové poporodní kalhotky jsou vyrobeny z netkané textilie tak, aby byla zajištěna hygiena a prodyšnost, což ženy po porodu jistě ocení. Jednorázové spodní kalhotky doporučujeme používat první dny po porodu, pro jejich hygieničnost a vysokou prodyšnost. Netkaná textilie použitá na výrobu jednorázových kalhotek do porodnice je měkká, na dotek příjemná, nedráždící pokožku. Poporodní kalhotky jsou opatřeny jemnou gumičkou, tak aby nikde neškrtila, což zvyšuje komfort jejich užití. Jednorázové poporodní kalhotky do porodnice jsou moderní trend, který se stává při pobytu v porodnici standardem.

Jednorázová tanga dámská a pánská

Jednorázová dámská a pánská tanga najdou své uplatnění všude tam, kde hrozí znečištění oděvu, jako například ve wellness centrech, zdravotnických zařízeních, maserských a kosmetických salónech apod.. Jednorázová dámská i pánská tanga jsou nepatrnou investicí, díky které uchráníte před poškozením mnohdy drahé spodní prádlo a také ušetříte náklady na jeho praní popřípadě čištění.

Dále nabízíme noční košile pro neklidné pacienty, overaly pro neklidné a inkontinentní pacienty.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80 % osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!