Rukavice jednorázové

1

1

Jednorázové rukavice

Jednorázové rukavice vinylové, PE nebo latexové jsou vhodné pro použití v potravinářství a gastronomii. Použití jednorázových rukavic je žádoucí všude tam, kde je nutné z jakýchkoli důvodů dodržovat hygienické předpisy. Navíc jsou jednorázové rukavice velmi vhodný prostředek ochrany pracovníků. Tak například nitrilové jednorázové rukavice vás ochrání proti chemikáliím a mikroorganismům. Naše nabídka jednorázových rukavic obsahuje jednorázové rukavice pudrované, tak i nepudrované, různé velikosti a na různé použití.

Jednorázové rukavice - použití

Jednorázové rukavice PE se hodí např. při výdeji potravin. Vinylové - nepudrované i pudrované - jsou vhodné jako ochrana proti chemikáliím. Latexové jednorázové rukavice ať už nepudrované nebo i pudrované, jsou vhodné pro krátkodobý styk s potravinami. Jednorázové rukavice nitrilové (opět nepudrované i pudrované), vhodné např. jako vyšetřovací rukavice

Návleky na prsty

Jednorázový návlek na prst pomáhá lékařům při vyšetřeních a své místo si najde i v kosmetickém salonu či kadeřnictví.

Nezapomeňte se podívat ani na další jednorázové oděvy z naší nabídky:

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80 % osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!