Zásobníky na jednorázové oděvy

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako

1

1

Zásobníky na jednorázové oděvy

Nabízíme vám zásobníky na jednorázové čepice, jednorázové rukavice, univerzální zásobníky, jednorázové kombinézy a pláště, návleky na rukávy a obuv. Na zakázku jsme schopni dodávat různé typy zásobníků dle individuálních potřeb zákazníka v sériích od 1 kusu až po tisícové série. Při výrobě jednorázových zásobníků klademe velký důraz na kvalitu zpracování za použití osvědčených technologií. Samozřejmostí je výroba referenčního vzorku jednorázového zásobníku.

Zásobníky na jednorázové rukavice

Zásobníky vám skvěle poslouží pro zachování maximální hygieny jednorázových rukavic a zároveň budou vždy připraveny na jednom místě. Jsou nedílnou součástí v širokém zdravotnickém odvětví, nemohou chybět ve zvěrolékařských ordinacích, ale také všude tam, kde je požadováno dodržování hygieny. Konstrukce zásobníku splňuje požadavky na hygienu a díky kvalitnímu zpracování má dlouholetou životnost. Připevnění zásobníku na stěnu je pomocí dvou otvorů v zadní části velmi snadné a rychlé, ale také jej můžete velice jednoduše přilepit oboustrannou lepicí páskou k hladkému povrchu. Zásobníky na jednorázové rukavice můžete mít v různých rozměrech, které vám zpříjemní každodenní pracovní činnosti.

Pokud potřebujete zajistit jednodušší a rychlejší výdej návleků na obuv, tak pro vás máme automat pro výdej návleků na boty.

Naše nabídka zásobníků pro jednorázové ochranné prostředky zahrnuje i zásobníky z nerezového materiálu.

Automat na jednorázové návleky na obuv

Tento automat na jednorázové návleky je tím pravým pomocníkem v zubařských  ordinacích, také v nemocnicích, či na poliklinikách, ale také se skvěle hodí do chemických i biologických laboratoří a všude tam, kde je potřeba dodržovat hygienické předpisy. Po vložení nohy s obuví do zásobníku, automat velmi snadno i rychle obalí boty igelitem bez jediného doteku zcela sám a tím je zajištěna perfektní čistota i ochrana prostředí. Automatický zásobník je speciálně zpracovaný a díky jedinečné konstrukci splňuje všechny nároky na dodržování hygieny. Automat je lehce přemístitelný, velice snadno se doplňuje a čistí se opravdu jednoduše.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!