Jednorázové návleky na boty a obuv

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá
  • Žlutá
  • Červená
  • Modrá
  • Zelená
Výrobce

1

1

Jednorázové návleky na obuv a boty

Nabízíme návleky na obuv a boty z 100% polypropylenu a polyetylenu pro použití ve zdravotnictví a potravinářství. Nabízíme také návleky na obuv s vodotěsnou a vysoce odolnou podrážkou. Návleky na obuv a boty vám pomohou ochránit podlahové plochy od nadměrného znečištění a tím ušetří náklady na úklid.

Existuje množství případů, kdy ve veřejných prostorách vyžadujeme vysokou míru čistoty. Jmenujme především ordinace ve zdravotnických zařízeních nebo potravinářskou výrobu. Pokud dochází ke vstupu množství osob ve venkovní obuvi, což je případ zejména lékařských ordinací, není možné mít pro každého pacienta čisté přezůvky.

Návleky na boty a obuv - hygienické

V tomto případě se dávno osvědčily a dodnes se výhodně používají jednorázové návleky na boty - polyetylenový nebo částečně polypropylenový pevný sáček ve tvaru přibližně kopírujícím vnější tvar boty s gumičkou u kotníku. Jednorázové návleky na boty jsou dostatečně odolné, aby nedošlo k protržení při chůzi, zároveň je ale u nich spotřeba materiálu omezena na nezbytnější minimum.

Jednorázové návleky na obuv a boty

Návleky na obuv zvýší čistotu a sníží prašnost v exponovaných prostorách lékařských ordinací, potravinářských provozů nebo i laboratorních místností s minimálními náklady.

Návleky na boty různých barev

Díky moderním materiálům, kterým je především netkaný polypropylen nebo polyetylen, si vyberte návleky na obuv v různých barvách. Návlek dnes nemusí být jen průhledné barvy:

  • červená
  • žlutá
  • zelená
  • nebo modrá

Všude, kde vyžadujete důraz na hygienu a čistotu a kde potřebujete maximální ochranu před rozšiřováním baktérií a nečistot, využijete i jiné jednorázové oděvy, které vám šetří práci a čas: jednorázové rukavice, ponožky, kombinézy, čepice, jednorázové rukavice.

Jednorázové pantofle

K dokonalé ochraně vašich nohou vám hravě poslouží jednorázové pantofle s uzavřenou špičkou, které jsou velmi lehké a nezabírají téměř žádné místo. Díky jednoduché skladnosti jsou nepostradatelným pomocníkem všech pracovníků, kteří pracují v terénu a potřebují se často přezouvat při návštěvách u svých klientů. Pantofle se vyrábí ze zdravotně nezávadné netkané textilie, díky níž jsou velmi lehké, a pokud nedojde k vážnému poškození, tak je lze používat opakovaně. Jednorázové pantofle jsou vyráběny v univerzální velikosti vhodné pro ženy i muže.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!