Jednorázové zástěry

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Balení - Velikost
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá
  • Žlutá
  • Červená
  • Modrá
  • Zelená
Výrobce

1

1

Jednorázové zástěry PE

Pracovní jednorázové zástěry jsou levnou, ale přitom efektivní ochrannou pomůckou, která ochrání Váš oděv před ušpiněním a především před vodou a vlhkostí. Jednorázová zástěra PE z materiálu polyetylen je navíc velmi lehká, neomezuje v pohybu a lze ji rychle použít, pokud není poškozená, je možné ji použít i opakovaně.

Klasické zástěry na vaření.

Jednorázové igelitové zástěry PE

Igelitová zástěra je vhodná pro každodenní ochranu vašeho oděvu před nečekaným znečištěním, ale také dokáže zamezit drobným oděrkám. K výrobě jednorázové igelitové zástěry byl použit polyetylen neboli igelit, který je snadno omyvatelný a zároveň velmi lehký, což je pro celodenní používání velmi důležité. Oblékání zástěry je pomocí otvoru pro hlavu opravdu rychlé a díky úvazku v zadní části z vás nikdy nespadne. Kvalitu jednorázové igelitové zástěry oceníte nejen v potravinářské výrobě, či v pekárnách, také jsou velmi oblíbené v drůbežárnách, v řeznictví, ale také jsou nepostradatelným pomocníkem v kadeřnictví a kosmetických salonech. Také zástěru můžete využít při domácích pracích a chránit si své ošacení proti znečištění, vodě i vlhkosti. Jednorázová igelitová zástěra je vyráběna v mnoha radostných barvách a díky kvalitnímu zpracování ji lze používat opakovaně.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!