Jednorázové ponožky

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá
  • Zelená
Výrobce

1

1

Jednorázové ponožky

Jednorázové ponožky najdou své uplatnění v bowlingových hernách, či při zkoušení obuvi, kdy zajistí požadovanou hygienu. V jednorázových ponožkách je díky jejich měkkosti a dobré prodyšnosti nohám dobře.

V jednorázových ponožkách

K jejíž výrobě byla použita kvalitní netkaná textilie, která je velmi jemná, mimořádně lehká a potěší vás skvělou prodyšností, což je pro všechny nohy velmi důležité. Ponožky s radostí uvítáte na všech místech, kde si zapůjčujete obuv a díky tomu si zajistíte maximální hygienu a ochranu svých nohou, ale také  obuvi. Pomocí elastické a pružné gumičky v celém obvodu nártu, která navíc parádně drží  je nasazování ponožek velmi rychlé i jednoduché. Zanedbatelná investice do jednorázových ponožek, které vaše nohy udrží v dokonalém hygienickém bezpečí se jistě vyplatí. Jednorázové ponožky jsou vhodné pro ženy i muže a vybírat je lze z velikosti M a XL.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené jednorázové oděvy i ostatní zboží!