Ostatní a různé jednorázové oděvy

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Balení - Velikost
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá
Výrobce

1

1

Ostatní jednorázový sortiment

Naše široká nabídka jednorázových oděvů nabízí i jednorázové návleky na chrániče sluchu a nebo hygienický návlek na stetoskop / fonendoskop. Dále vám nabízíme i jednorázové mycí žínky, které jsou vyrobené z netkané textilie a díky tomu jsou vhodné i pro miminka.

Jednorázové návleky na sluchátka a chrániče sluchu

Jednorázové návleky na sluchátka precizně chrání sluchátka od nežádoucího potu, ušpinění, ale také je chrání před kontaminací. Efektivní ochranu oceníte ve zdravotnictví, také v širokém průmyslovém provozu, ale také jsou nedílnou součástí zemědělského odvětví. Chrániče jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadné netkané textilie, která je dobře prodyšná a příjemná i pro citlivou pokožku. Použití je velmi snadné a díky elastickým gumičkám dokonale drží na chráničích sluchu.

Jednorázový návlek na stetoskop fonendoskop

Pro dokonalou hygienu vám poslouží jednorázový návlek na stetoskop fonendoskop, který jej ochrání před ušpiněním, před potem, ale také i před všudypřítomnou kontaminací. Skvěle ochranný výrobek poslouží všem lékařkám i lékařům, kteří jej denně používají pro vyšetřování, a to nejen v ordinacích, ale také při výjezdech do terénu. K výrobě jednorázového návleku byl použit zdravotně nezávadný 100% polypropylen univerzální černé barvy. Díky elastické gumě návlek parádně drží a zároveň tlumí chladivost kovu, což potěší každého pacienta a především děti.

Jednorázové mycí žínky

Jednorázová mycí žínka je ideální náhradou za klasické žínky, a to nejen kvůli zdravotně nezávadnému materiálu, který něžně pohladí každou citlivou pokožku, ale také díky dokonalé čistící schopnosti. Hygienickou jednorázovou žínku oceníte v nemocnicích, v sociálních zařízeních, také v domech s pečovatelskou službou a v neposlední řadě se stává ideální pomůckou pro mytí dětí i miminek. K výrobě hygienické žínky byla použita kvalitní netkaná textilie o vysoké gramáži, což je zárukou vyšší životnosti a výjimečné jemnosti, což je pro každodenní používání velmi důležité. Ekologická likvidace jednorázové žínky vám ušetří mnoho času i náklady za praní a čisticí prostředky.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré jednorázové oděvy i ostatní zakoupené zboží!