Jednorázové kalhoty, šortky, sukně

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Balení - Velikost
Filtrovat dle
Barva
  • Modrá

1

1

Jednorázové kalhoty, šortky, sukně z netkané textilie

Slouží k precizní ochraně vašeho oděvu a zároveň zabrání i jeho znečištění od hrubé nečistoty, která se nachází všude kolem nás. Jednorázové kalhoty jsou velmi vhodné jako ochranný oděv pro pacienty při různých vyšetřeních či kosmetických ošetřeních, ale také všude tam, kde dochází k znečištění oděvu. K výrobě kalhot se využívá kvalitní netkaná textilie, která je velmi lehká, dobře prodyšná a v neposlední řadě zdravotně nezávadná. Oblékání je díky pružným gumám, které jsou v pase i na koncích nohavic velmi snadné a rychlé. Další výhodou jednorázových kalhot je opakované používání, což také šetří vaši peněženku. Kalhoty vyrábíme ve velikosti univerzální, která je vhodná pro ženy i muže, ale také v naší nabídce jednorázových kalhot naleznete velikosti XL a XXL.

Gynsukně / zavinovací sukně pro vyšetření

Gynsukně jsou nepostradatelným pomocníkem ve všech gynekologických a specializovaných ambulancích, kde pacientkám zajišťují jedinečnou péči. Díky jednorázovým gynsukním se stává gynekologické vyšetření mnohem příjemnější a každá pacientka se bude cítit diskrétněji i pohodlněji. Jednorázové gynsukně jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného a z neprašného materiálu, který je velmi příjemný i pro citlivou pokožku a zároveň je parádně prodyšný. Kvalitní český výrobek v podobě této velmi lehké gynsukně se pomocí tkalounů po celém obvodu velice rychle i snadno obléká. Dopřejte všem svým klientkám bezpečnou diskrétnost v této neprůhledné gynsukni, která je vyráběna v univerzální velikosti.

Kolonošortky pro kolonoskopické vyšetření

Kolonošortky na kolonoskopické vyšetření s otvorem v hýžďové partii jsou uzpůsobeny tak, aby dbaly co nejvíce o pacientovu intimitu a zároveň nebránily v průběhu vyšetření. K výrobě tohoto modelu se používá zdravotně nezávadný materiál, který je velmi příjemný i pro citlivou pokožku a především se pyšní skvělou prodyšností. Kolonoskopické šortky mají v pase elastickou gumu, která parádně drží a nezpůsobuje žádné otlaky. Kvalitní český výrobek se vyrábí v neprůhledné a diskrétní modré barvě, který si můžete vybrat v potřebné velikosti, a tak uspokojit veškeré potřeby pacientů.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené jednorázové oděvy i ostatní zboží!