Jednorázové rukávníky

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Balení - Velikost
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá
  • Žlutá
  • Červená
  • Modrá
  • Zelená
Výrobce

1

1

Jednorázové rukávníky

Jednorázové rukávníky či návleky na paže volte z mnoha barev, nepropustného igelitového materiálu, nebo netkané textilie. Rukávník lze použít opakovaně, dokud nejsou poškozené.

Jednorázové návleky na paže

Jednorázové návleky jsou vynikající pomůckou, která chrání vaše rukávy od nechtěného ušpinění. Návleky jsou vhodné do všech provozů, kde je vyžadováno dodržování hygieny a čistoty na pracovištích, a to především v potravinářském a gastronomickém odvětví. Jednorázový návlek je vyroben z kvalitní netkané textilie, která je velmi jemná, pyšní se skvělou prodyšností a je mimořádně lehká, což je pro každodenní používání velmi důležité. Nasazování pomocí elastických gumiček v obou koncích návleku je velmi snadné i rychlé a díky tomu dobře drží na jednom místě. Velmi lehký návlek si můžete vybrat v mnoha barevných zbarveních a díky tomu si jednoduše rozdělíte pracovníky dle provozů. V naší pestré nabídce jednorázového sortimentu naleznete též návleky z kvalitního polyetylenu, u kterých když nedojde velkému znečištění či mechanickému poškození lze používat opakovaně, což ušetří i vaše náklady.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené jednorázové oděvy!