Jednorázové kombinézy a overaly

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Balení - Velikost
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá
  • Modrá
  • Zelená
Výrobce

1

1

Jednorázové kombinézy a overaly

Jednorázové pracovní kombinézy a overaly pro nejrůznější využití, například ve zdravotnictví. Dodáváme i komplety jednorázových kombinéz v kombinaci s rukavicemi a dalším vybavením pro použití v hygienicky náročných podmínkách. Nabízíme také soupravy ochranných pracovních oděvů, jejichž součástí je jednorázová kombinéza, návleky, rukavice, ochranné brýle a další součásti.

Ochranné kombinézy z netkané textilie

K dokonalé ochraně vašeho celého těla a oděvů vám poslouží jednorázová kombinéza z kvalitní netkané textilie, která je velmi lehká a pomocí pružných gumiček v rukávech i v nohavicích se velmi snadno i rychle obléká. Své ochranné služby vám zajistí v chemickém či ve zdravotnickém odvětví, také ve farmacii, ale také jsou nedílnou součástí laboratoří a všude tam, kde je vyžadováno dodržování hygieny. Díky kvalitnímu materiálu lze ochranný overal používat opakovaně.  Ochranný overal je vybaven kapucí pro ještě vyšší bezpečnost, která je stejně jako overal vyrobena z antistatického materiálu – Micro Porous o gramáži 60g/m2. Výroba ochranného overalu splňuje normy ISO 13982-1, EN 13034, EN 1149-5, EN 1073.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!