Kojící a relaxační polštáře

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako

1

1

Kojící a relaxační polštáře

Kojící a relaxační polštáře na kojení jsou nejen ideálním pomocníkem pro usnadnění práce maminek, ale také přispívají k bezpečí vašeho miminka při kojení, ale i mimo dobu kojení, kdy je možné použít polštář pro „válení“. Kojící a relaxační polštář maminky mohou pak využít pro svou relaxaci po náročném dni.

Veškeré použité materiály, ze kterých kojící a relaxační polštáře vyrábíme, jsou se zdravotním atestem. Potahový materiál lze z kojícího polštáře sejmout a prát dle pokynů na štítku.

Náplň kojícího relaxačního polštáře je možné zvolit ze dvou variant. První variantou jsou polyesterové kuličky z dutého vlákna míchané s PU tyčinkami. Druhou variantou pak EPS kuličky o průměru 3-4 mm.

Výrobek nese značku ČESKÁ KVALITA a PRÁCE POSTIŽENÝCH, jedná se tedy o Český výrobek. Kojící a relaxační polštáře nabízíme v několika barvách potahových materiálů a také v materiálech s potiskem.

Pokud chcete zajistit větší pohodlí pro vaše miminko i pro vás a spolu s tím získat pocit větší bezpečnosti, jsou pro vás naše kojící a relaxační polštáře ideální volbou.

 

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!