Ponožky a podkolenky

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako

1

1

Ponožky a podkolenky dámské i pánské

Naše ponožky se skládají ze základního konstrukčního materiálu  80ti váhových dílů (tj. procent)  stoprocentní bavlny ( někteří výrobci používají bavlnu míchanou s viskózou, akrylem nebo polyesterem), dále 17% polypropylenu, díky kterému se dá ponožka navléci na nohu, protože takovýto materiál má roztažnost ( jinak by byla jako rovné plátno) a 3% gumy, která je v lemu.

Kvalitní ponožky ze směsových materiálů

Polypropylen na rozdíl od jiných umělých materiálů byl atestačním úřadem vyhlášen jako jeden z nejlepších antialergických a antibakteriálních materiálů používaných při výrobě ponožek. Pokud by byly ponožky opravdu pouze  z bavlny bez těchto příměsí, nedaly by se navléci na nohu.

České ponožky s nejvyšším možným podílem bavlny

Na cedulkách ponožek uvádíme podrobné složení, jaké opravdu je, protože polypropylen je materiál, který naopak vlastnosti ponožek zvyšuje a ne degraduje, jako některé jiné  umělé materiály, kterými jsou polyester, viskóza, akryl  a pod. Tedy nabízíme vám ponožky, ve kterých je nejvyšší možný počet váhových dílů 100% bavlny, který je v ponožkách možný. Ale s tím, aby se ponožky daly navléci na nohu. Z výše uvedeného je patrné, že nabízíme kvalitní české ponožky.

Tenké ponožky z bambusového vlákna

Tenké ponožky v bílé nebo černé barvě jsou mimořádně prodyšné. Na omak jsou hedvábně jemné a bambusové vlákno působí antibakteriálně. Jaké mají ponožky výhody? Jsou:

  • antialergické
  • okamžitá savost
  • rychlý odvod vlhkosti
  • mimořádná prodyšnost
  • hedvábně jemný omak
  • antibakteriální

Ponožky s mořskou řasou stimulují nohy

Ponožky SeaCell dokonale vyživují pokožku nohou. A to díky použití speciálních vláken. Jak fungují? Pod vlivem tepla mořské řasy uvolňují do kůže látky, které stimulují regeneraci tkání. Vitaminy, minerály a aminokyseliny vyživují, čistí a větrají pokožku.

K čemu se ponožky z bambusových vláken hodí:

  • podporují aktivní životní styl
  • jsou vhodné při problémech s nadměrným pocením
  • pomáhají s plísněmi nohou a alergickými onemocněními

Kvalitní materiály a provedení předurčují naše ponožky pro profese, kde se o dlouhých službách předpokládá pohodlný oděv a komfort – hodí se jako součást pro zdravotnické oděvy pro personál v nemocnicích a léčebnách, pro zaměstnance v gastronomii i pro kadeřnice.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!