Froté osušky

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Výrobce

1 | 2»

1 | 2»

Froté osušky a hotelové osušky

Froté osušky nám již neslouží pouze doma v koupelně, ale i na koupalištích, venkovních či krytých bazénech, saunách, v kosmetických či wellness centrech, ale i jako hotelové osušky. Ať už hodláme froté osušky používat kdekoliv, vždy je žádoucí jejich povrch a tedy i hebkost na dotek, vysoká savost, ale i trvanlivost. Proto vám nabízíme froté osušky, které vše výše uvedené splňují.

Složení froté osušek

Gramáže od 400 - 500 g/m2, pevné olemování a kvalitní bavlněné froté, to vše zajistí dlouhou životnost námi nabízených froté osušek, i když jsou používané jako hotelové osušky. Osušky mají vetkanou ozdobnou borduru, která jim dodává moderní vzhled. Námi nabízené froté osušky lze použít i jako hotelové osušky a navíc je můžete dík stejným barvám nakombinovat s froté ručníky, které taktéž nabízíme.

S froté osuškou patří do každé koupelny i kvalitní froté mycí žínka.

Froté osušky

Poslouží každému člověku po každodenní koupeli, a to nejen k důkladnému osušení, ale také pro jedinečné zahřátí. Velice jemná froté osuška se bude skvěle vyjímat v domácích koupelnách, také na koupalištích, ale také má své nepostradatelné místo na plážích a při saunování. Kvalitní česká froté osuška je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu, která potěší každého svou neodolatelnou jemností a savostí. Zajisté vás potěší pestrobarevná škála froté osušek, ze kterých si snadno vyberete svou nejoblíbenější. Díky speciální péči při zpracování je možné osušku prát i na vyvářku až na 95°C při zachování stejného zbarvení a tvaru.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!