Ručníky

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Výrobce

1 | 2»

1 | 2»

Froté ručníky a pracovní ručníky

Froté ručníky jsou dnes již standardním vybavením každé domácnosti, pracoviště a všude tam, kde se dá kvalitní froté ručník použít. Vyrábějí se z bavlněných materiálů, které jsou příjemné na dotek a zároveň mají dobrou savost, což jsou žádané vlastnosti každého kvalitního froté i pracovního ručníku.

Výroba froté ručníků

Námi nabízené froté ručníky svou kvalitu dokazují i vysokou gramáží použitého froté, která je 400 - 500 g/m2, díky čemuž jsou nabízené froté ručníky trvanlivé i při každodenním používání. Pro delší životnost jsou froté ručníky olemovány pevným švem. Pokud si je u nás zakoupíte, můžete vytvořit komplet společně s osuškou stejné barvy. Froté ručníky v naší nabídce mají ozdobnou borduru, takže získáte i vkusný doplněk do vaší koupelny.

V žádné koupelně by určitě neměla chybět mycí žínka z jemného froté.

V nabídce máme i další vybavení do domácností - podívejte se na naše ložní prádlo či chrániče matrací.

Froté ručníky

Froté ručníky jsou nepostradatelným kouskem v každé domácnosti, také jsou nedílnou součástí všech ubytovacích zařízení, ale také si bez nich nelze představit žádné pracoviště. K výrobě froté ručníků se využívá kvalitní zdravotně nezávadné froté o vysoké gramáži, které vás hebce pohladí po celém těle a ohromí vás vynikající savostí. Díky preciznímu zpracování lze froté ručníky jednoduše prát na vyvářku až na 95°C při zachování stejného tvaru i zbarvení. Zajisté vás potěší pestrobarevná škála froté ručníků, ze kterých si snadno vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!