Mycí žínky froté

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Balení - Velikost
Filtrovat dle

1

1

Mycí froté žínky

Každou mycí žínku pro vás vyrábíme přímo v našich dílnách, jedná se tedy o kvalitní český výrobek. Žínky vyrábíme z kvalitního froté s gramáží 400 - 450 g/m2 . Díky použití 100% bavlněného froté jsou žínky jemné a tedy vhodné i na mytí miminek a dětí. Mycí žínky 95 mají možnost praní na 95°C.

Vlastnosti mycích žínek

  • kvalitní, na omak příjemný materiál
  • 100% bavlněné froté 360 - 450 g/m2
  • kvalitní český výrobek
  • velký rozměr žínky 15 x 25 cm
  • možnost praní na 60°C
  • možnost praní na 95°C

K froté mycí žínce, doporučujeme zakoupit i froté ručník či osušku.

Jednorázové mycí žínky

Jednorázové mycí žínky jsou pravou náhradou za klasické a froté žínky, které svým složením dokonale zastoupí. Bez těchto jednorázových mycích žínek si nelze představit žádné nemocniční zařízení, také mají své zakotvené místo v domech s pečovatelskou službou, v sociálních zařízeních, ale také ji skvěle využijete při koupání, nebo na cestách. K výrobě jednorázové mycí žínky je použita zdravotně nezávadná 100% netkaná textilie, která je ideální i pro mytí miminek a dětí. Díky preciznímu zpracování a vysoké gramáži je žínka velmi příjemná i pro citlivou pokožku. Nasazování mycí žínky je velmi rychlé, parádně na ruce drží a samotná péče o hygienu se stává hrou i radostí.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!