Ložní povlečení Na vyvářku 95°C

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Filtrovat dle

1

1

Kanafasové ložní povlečení na vyvářku

Povlečení s tradicí, to jsou kanafasové ložní soupravy, které zdobily ložnice našich babiček či prababiček, ale díky svému tradičnímu designu v pruzích nadělají mnoho parády i v moderních domácnostech. Kvalitní bavlněné povlečení z kanafasu je vyrobeno z pevné plátěné látky, která se pyšní výbornou savostí i prodyšností, je měkká, jemná a na omak báječně hebká a lze je prát na vyvářku 95°C.

Kanafasové ložní povlečení naší výroby je opatřeno zapínáním na knoflíky nebo hotelový uzávěr a díky jeho snadné údržbě s možností praní na vyvářku 95°C i vzhledem k vysoké kvalitě materiálu se nemusíte obávat, že by ztratilo tvar či barvy. Pruhované povlečení z kanafasu bude příjemně dotvářet atmosféru nejen ve staveních selského stylu, ale díky své odolnosti je vhodné také do domácností i mnohých ubytovacích zařízeních, kde je kladen důraz na dlouhou životnost a absolutní hygienickou čistotu, což  praní na vyvářku umožňuje.

Hotelové povlečení

Jedním z výborných materiálů pro hotelové ložní soupravy je atlas grádl, který je charakteristický pro svou odolnost, pevnou strukturu, ale také dlouhou životnost. Povlečení atlas grádl  je vhodné do každého interiéru a vetkávaný vzor pruhů dodává ložní soupravě elegantní, nadčasový design, který si díky své decentnosti vždy zachová pevné místo v žebříčku módních trendů.

Povlečení atlas grádl vyrábíme z kvalitního bavlněného materiálu, který je zdravotně nezávadný, prodyšný i savý a pro váš dokonalý komfort k pokožce velmi příjemný. Ložní soupravy atlas grádl vyrábíme ve dvou variantách zapínání povlaků a to na tradiční knoflíky nebo hotelový uzávěr, což je praktičtější pro ložní sety určené převážně do hotelů, penzionů, domů s pečovatelskou službou a dalších ubytovacích zařízení.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!