Nano pěna

1

1

Nano Pěna

Nabízíme vám špičkový produkt Nano Pěnu originál. Nano pěna je malou revolucí mezi úklidovými prostředky, kdy díky svým vlastnostem snižuje nároky na pracnost úklidu až o tři čtvrtiny. Nano pěna čistí nesavé a hladké povrchy, kterým pak dodává vysoký lesk a účinně je chrání před znečištěním. Nano pěna v sobě skrývá špičkovou nanotechnologii, což z Nano pěny činí čisticí prostředek budoucnosti.

Nanopěnu nastříkáte na čištěný povrch a ihned vidíte, jak pěna začne probublávat čímž dokáže vyčistit i ty nejnepatrnější nerovnosti, které běžnými přípravky nevyčistíte. Nanopěna během 20 minut sama vytvoří ochrannou a antibakteriální nanovrstvu, dík které má čištěný povrch několik měsíců vysoký lesk, větší odolnost proti znečištění. Při následném čištění takto ošetřeného povrchu, již nemusíte používat chemické prostředky, postačí pouze voda.

Nano pěnu lze použít například na tyto povrchy:
Plochy z nerezu
Skleněné plochy
Kuchyňské linky
Zrcadla
Autolaky a lakované povrchy
Hudební nástroje z kovu
Leštěné kovy
A další hladké a nesavé povrchy.

Nano pěna originál je aktivní pěna s antibakteriálním a čistícím efektem, usnadňuje úklid, vytváří nano impregnaci, dodává vysoký lesk a zabraňuje dalšímu znečištění.

3 videa níže uvádíme jako ukázku schopností Nano pěny:

 

Nano pěna - zkušenosti

"S Nano pěnou originál mám osobní zkušenost při čištění sanitární keramiky, luxferové stěny, nerezových povrchů, baterií a zrcadel. S Nano pěnou se povrchy dají vyčistit snáze, vyčistí se nečistoty i ve špatně přístupných místech jako například různé škvíry, které běžným čisticím prostředkem vyčistit nelze. Dalším přínosem této unikátní čistící pěny je, vytvoření ochranného nano povrch dík, kterému povrch vydrží déle čistý a následně se čistí mnohem snadněji." Nanotechnologie v této pěně mi pomohla vyčistit i povrch zdravotní obuvi.

 

Jelikož zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!