Pytle na špinavé prádlo

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Množství
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá
  • Žlutá
  • Oranžová
  • Červená
  • Modrá
  • Zelená

1

1

Pytle na špinavé prádlo

Pytle na špinavé prádlo látkové i s PU zátěrem, které jsou vhodné na mokré a silně znečištěné prádlo. Pytel můžete volit v různých barvách, kdy je každý opatřen pro snazší uzavření stahovací šňůrkou.

Rozpustné pytle na prádlo

Praní v rozpustných pytlích na prádlo je velmi praktická věc, díky které si ušetříte čas i práci a navíc pomocí těchto pytlů omezujete styk se špinavým či dokonce kontaminovaným prádlem. Prádlo jednoduše i s pytlem vhodíte do pračky, kde se při pracím cyklu od teploty 45°C pytle beze zbytku rozpustí a prádlo se hezky vypere.

Pytle na prádlo látkové a s PU zátěrem

Pytle na prádlo látkové s PU zátěrem vám dokonale poslouží pro uskladnění mokrého i znečištěného prádla a navíc utlumí nežádoucí zápach. Praktický látkový pytel je opatřen polyuretanovým zátěrem, který zaručuje mnohem vyšší účinnost a odolnost proti úniku nepříjemného pachu. Nepropustný pytel na prádlo má své nepostradatelné místo v širokém zdravotnickém odvětví, také v sociálních zařízeních, ale také v domech s pečovatelskou službou a v zařízeních pro dlouhodobě nemocné pacienty. Nepropustný pytel s PU zátěrem je vyrobený z kvalitního a nepropustného materiálu, díky tomu je skvělý pro uložení použitých plen. Jedinečné složení materiálu umožní jednoduché praní v pračce až na 95°C.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!