Gastro obuv

Vyberte si u nás do práce pohodlné boty, které jsou zároveň odolné proti znečištění. Díky vhodnému anatomickému tvarování budete takovou zdravotní obuv nosit bez obav celý den.

↦ Vyzkoušejte si i:  zdravotní obuv | boty crocs | zdravotnická obuv

1

1

Pracovní gastro obuv

Nabízíme široký sortiment obuvi přizpůsobené zvláštním nárokům nejrůznějších gastronomických a potravinářských provozů. Pracovní gastro obuv je odolná proti působení zvýšené vlhkosti a olejů, některé modely navíc mají také zpevněnou špičku.

Můžete si vybrat z mnoha vzhledů a provedení (pantofle, sandály, mokasíny), k dispozici jsou samozřejmě jak dámské tak i pánské varianty. Kvalitní pracovní gastro obuv zvyšuje bezpečnost ve vašich gastro provozech.

Díky skvělému anatomickému tvarovaní můžete tuto obuv využít i k pohodlnému celodennímu nošení. Dopřejte svým nohám kvalitní zdravotní obuv, vaše zdraví to ocení.

Gastro obuv nemusí být jen bílá

S kuchyní a gastronomií je v oblékání tradičně spojená bílá barva. Má to svou logiku. Při pohybu po kuchyni v zářivě bílém oblečení se při náhodném kontaktu nebo otěru rychle dozvíte, kde je třeba „přitlačit“ v úklidu. To ale neznamená, že dnes musíte bílý standard dodržovat.

Nudí vás už trochu bílá? Co takhle jednou místo bílé vesele barevná zdravotní dámská obuv Abeba nebo zdravotní obuv Suecos? Uvidíte, že barevným oblečením a obuví uděláte radost sobě i svému okolí.

gastro obuv

Gastro obuv

Nezapomeňte ani na gastro oděvy

Ke gastro obuvi nezapomeňte ani na gastro oděvy. Dodáme je vám v moderním střihu a v praktických materiálech osvědčených v gastro provozu. Ať už hledáte oděvy pro servírky, kuchaře, pomocný personál nebo barmany, vyberte si u nás. Pracujete v potravinářském nebo gastronomickém provozu? Pořiďte si kuchařské rondony, pracovní gastro kalhoty nebo elegantní sukně pro servírky.

Pracovní obuv Abeba - ideál pro gastronomické provozy

Německá značka Abeba svou kvalitou a také velkým výběrem modelů uspokojí i ty nejnáročnější požadavky, které jsou na obuv kladeny při použití v gastro a potravinářských provozech. Vybírat můžete z pantoflů s překlopným patním páskem, sandálů, ale i zcela uzavřených bot. Obuv vyniká vysokou poměrem cena/kvalita a také vysokou životností.

Náhradní plnění

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80 % osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!