Doplňky a ostatní

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Filtrovat dle
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá
  • Žlutá
  • Červená
  • Modrá
  • Černá

1

1

Kožené opasky

Luxusní kožené opasky vyrobené z pravé velmi kvalitní hovězí usně. Tyto kvalitní kožené opasky lze nosit k jakémukoliv oděvu, tak i k pracovním uniformám. Naše kožené opasky mají přezku s 3D logem hvězda života, což je předurčuje jako doplněk k oděvům lékařů, záchranářů i jiného personálu ve zdravotnictví. Tyto luxusní kožené opasky lze použít, jako hodnotný dárek.

Textilní pásky

Nabízíme vám kvalitní textilní pásky opatřené kovovou přezkou s logem hvězda života. Textilní pásky nabízíme i v prodloužené délce, kdy u všech se délka jednoduše nastavuje kovovou přezkou. Textilní pásky můžete volit v barvách bílá, červená a černá. Textilní pásky se i snadno udržují a to praním na 40°C.

Fleecové nákrčníky

Skvělým doplňkem oděvu do sychravého počasí v chladném období roku jsou různé šátky, šály nebo také nákrčníky, které slouží k ochraně oblasti kolem krku. Námi vyráběný fleecový nákrčník z měkkého, hřejivého materiálu je  univerzální velikosti a díky velmi snadné manipulaci pouhým přetažením přes hlavu se dobře přizpůsobí obvodu krku tak, aby dokonale chránil před nepříznivým počasím.

Na výrobu nákrčníku jsme použili měkkou, počesanou pleteninu známou též jako fleece, která se vyznačuje výbornými tepelně izolačními vlastnostmi, je dobře prodyšná, má nízkou hmotnost a na dotek je velmi příjemná. V nákrčnících z naší nabídky budete mít krk chráněný před zimou i větrem a díky dobré skladnosti, nízké hmotnosti jej můžete mít složený třeba v kapse bundy a výkyvy počasí vás nepřekvapí.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené oděvy i ostatní zboží!