Holínky a gumáky

Chraňte si nohy a oděv i při práci v gastro nebo jiném provozu, kde je zvýšená pravděpodobnost styku s vodou, olejem nebo jinou tekutinou. Pořiďte si gumové holínky – vysokou obuv z PVC – která vás ochrání v náročném prostředí vašeho pracoviště i venku před rozmary počasí.

Vyzkoušejte si boty také v oddělení > zdravotní obuv | crocs | korkové pantofle | protiskluzová obuv

1

1

Holínky a gumáky

Pracujete v provozu, kde dochází ke zvýšenému styku s vlhkostí nebo s oleji? Jste zaměstnaní v potravinářské nebo jiné gastro výrobě? Pokud trávíte delší dobu v práci na nohách a potřebujete je mít v suchu a bezpečí, pořiďte si kvalitní gastro holínky. Uleví namáhaným kloubům a svalům a odlehčí vašim nohám i zádům. Pořiďte si zdravotní obuv, co vám dá maximum komfortu i bezpečí.

Vyberte si ze širokého sortimentu obuvi přizpůsobené zvláštním nárokům nejrůznějších gastronomických a potravinářských provozů. Správná pracovní gastro obuv je odolná proti působení zvýšené vlhkosti a olejů, některé modely navíc mají také zpevněnou špičku.

Nezapomeňte si také pořídit nízkou gastro obuv (sandály, pantofle i mokasíny) pro kuchyňské a potravinářské provozy.

Ochranná gumová obuv

Holínky, gumovky, gumačky či gumáky, ať už je každý nazývá, jak chce, jedno je jisté a to, že v botách z gumy nebo PVC jsou vaše nohy chráněné před vodou či bahnem. Holínky a jiná gumová pracovní obuv vás potěší při každém nečekaném dešťovém počasí, či bouřce, také jsou velmi vhodné do blátivého terénu, ale také vás budou věrně doprovázet při práci na zahradě i kolem domu. K výrobě holínek bylo použito vysoce odolné PVC, které vaše nohy zaručeně udrží v naprostém suchu a bezpečí. Nedílnou součástí holínek je velmi odolná, pevná a protiskluzová podešev, se kterou můžete bezstarostně vyšlapovat i v těch nejsilnějších bouřkách i v blátivém terénu. Díky preciznímu zpracování se v holínkách budete cítit vždy bezpečně, ale zároveň také komfortně.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!