Holínky a gumáky

1

1

Holínky a gumáky

Pracujete v provozu, kde dochází ke zvýšenému styku s vlhkostí nebo s oleji? Jste zaměstnaní v potravinářské nebo jiné gastro výrobě? Pokud trávíte delší dobu v práci na nohách a potřebujete je mít v suchu a bezpečí, pořiďte si kvalitní gastro holínky. Uleví namáhaným kloubům a svalům a odlehčí vašim nohám i zádům. Pořiďte si zdravotní obuv, co vám dá maximum komfortu i bezpečí.

Vyberte si ze širokého sortimentu obuvi přizpůsobené zvláštním nárokům nejrůznějších gastronomických a potravinářských provozů. Správná pracovní gastro obuv je odolná proti působení zvýšené vlhkosti a olejů, některé modely navíc mají také zpevněnou špičku.

Nezapomeňte si také pořídit nízkou gastro obuv (sandály, pantofle i mokasíny) pro kuchyňské a potravinářské provozy.

Ochranná gumová obuv

Holínky, gumovky, gumačky či gumáky ať už je každý nazývá jak chce jedno je jisté a to, že v botách z gumy nebo PVC jsou vaše nohy chráněné před vodou či bahnem. Holínky vás potěší při každém nečekaném dešťovém počasí, či bouřce, také jsou velmi vhodné do blátivého terénu, ale také vás budou věrně doprovázet při práci na zahradě i kolem domu. K výrobě holínek bylo použito vysoce odolné PVC, které vaše nohy zaručeně udrží v naprostém suchu a bezpečí. Nedílnou součástí holínek je velmi odolná, pevná a protiskluzová podešev, se kterou můžete bezstarostně vyšlapovat i v těch nejsilnějších bouřkách i v blátivém terénu. Díky preciznímu zpracování se v holínkách budete cítit vždy bezpečně, ale zároveň také komfortně.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!