Medirole - vyšetřovací podložky

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Výrobce

1

1

Medirole podložky na vyšetřovací lůžka

Podložka na vyšetřovací lůžka slouží k dokonalé ochraně nejen používaných lůžek, ale také chrání každého pacienta i personál před nežádoucím znečištěním a ušpiněním. Kvalitní podložka od renomované značky Celtex má své nenahraditelné místo ve všech zdravotnických zařízeních, dále její ochrannou pomoc oceníte na rehabilitacích, také v lázních, ale také všude tam, kde může docházet k znečištění lůžek. Stoprocentní celulóza, ze které se kvalitní ochranná podložka vyrábí, vás zaujme ideální pevností, příjemnou jemnosti a dokonalou savostí, což zvyšuje hygienu. Použití podložky je velmi snadné a dostatečná délka návinu vám vydrží opravdu dlouho.

Držák na vyšetřovací podložky medirole

Držák na vyšetřovací podložky od vyhledávané značky Celtex se stal ideálním pomocníkem ve zdravotnických zařízeních, své zakotvené místo si najde též v zubařských ordinacích či na rehabilitacích, ale také v mnoha dalších odvětvích, kde se používají odvíjecí role. Kvalitní držák vám usnadní práci a zároveň šetří nejen vaši peněženku, ale také spotřebované role podložek. Uchycení ochranné podložky/medirole do držáku je velmi rychlé, skvěle drží a velmi jednoduše se odtrhává dle potřeby. Kvalitní zpracování a kovová konstrukce je zárukou dlouholetého používání.

Podložky na vyšetřovací lůžka

V žádné ordinaci nemohou chybět podložky na lůžka, která zajistí nejen dokonalou hygienu každého pacienta během vyšetření, ale zároveň chrání lůžka před nežádoucím znečištěním a poškozením. Kvalitu podložky zajišťuje velice známá a uznávaná značka Celtex, která patří mezi špičky v daném oboru. Podložky plní svou ochrannou funkci nejen v lékařském odvětví, také jsou nedílnou součástí rehabilitačních zařízení, hotelů, wellness center, lázní a solárií. Univerzální ochranné podložky jsou poskytovány v různých délkách návinu, jsou rozděleny podle rozměru či podle počtu vrstev, díky tomu dokonale plní savé a nepropustné schopnosti. Kvalitní podložka se vyrábí ze stoprocentní celulózy, která zajišťuje požadovanou jemnost i pevnost a především splňuje všechny hygienické i ochranné požadavky.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškerý papírový a hygienický sortiment i ostatní zakoupené zboží!