Toaletní papír

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Výrobce

1

1

Toaletní papír profi

Kdekoliv pracuje, stravuje se, sportuje, nebo se prostě zdržuje větší počet lidí, je potřeba zajistit jejich hygienické potřeby. Starat se o sociální zařízení v místě, kde ho denně použijí desítky nebo dokonce stovky lidí, to se může časem celkem prodražit. Korunka ke korunce, znáte to. Na druhé straně - noviny tam nastříhat také nemůžete. Jak zajistit toaletní papír vysokého standardu a přitom ušetřit?

Jedině nakoupit ve velkém - toaletní papír, který je pro veřejná zařízení určen - a ještě využít například možnost na náhradní plnění. Profi toaletní papír můžete mít samozřejmě i doma, ale určen je především pro masovou spotřebu ve veřejném zařízení - žádné zbytečné barvy, kytičky nebo parfém, prostě a jednoduše příjemný měkký a pevný toaletní papír.

Toaletní papír role pro zásobníky

Toaletní papír v rolích lze využívat nejen do zásobníků, ale také pro volné používání. Díky velkému množství je ideální rolemi toaletního papíru vybavit zdravotnická zařízení včetně nemocnic i ordinací, své nenahraditelné místo mají ve školství, také v sociálních zařízeních, ale také nemohou chybět ve firmách a zařízeních s vyšším počtem zaměstnanců. K výrobě toaletního papíru se využívá kvalitně zpracovaný recyklát, který je příjemný i pro citlivou pokožku a vyniká mimořádnou savostí. Po vložení do praktického zásobníku docílíte mnohem vyšší efektivnosti a díky speciálního složení je odtržení toaletního papíru velmi snadné a ekonomické.

Toaletní papír skládaný

Toaletní papír Celtex Comfort skládaný ve sněhově bílé barvě je ideální volbou pro místa s menší frekvencí osob. Toaletní papír skládaný vynikající kvality patří mezi ekonomicky výhodné řešení pro všechny instituce a zařízení, kde se pohybuje menší počet klientů a návštěvníků. K výrobě komfortního skládaného papíru byla využita vysoce kvalitní Celulóza, která má vynikající absorpční schopností a díky speciálnímu složení se ihned po namočení rozloží, proto vznikají pouze minimální odpady. Pomocí ekonomického balení po 250 kusech lze toaletní papír Comfort umístit na všechna frekventovaná místa.

Toaletní papír

Do každého běžného života patří dodržování hygieny i čistoty a pro tyto účely je nezbytné vybavit všechna sociální zařízení toaletním papírem. Pokud hledáte opravdu kvalitně zpracovaný toaletní papír od renomovaných značek – Celtex, Perfex, Jumbo, Harmasan, tak jste na tom správném místě. Bez toaletního papíru se neobejdou žádná pracoviště, restaurace, hotely, také nemohou chybět na veřejných sociálních místech, ale ani v žádné domácnosti. 100% celulóza, ze které se toaletní papír vyrábí, má skvělé absorpční vlastnosti, díky tomu snižuje mnohonásobně spotřebu a šetří náklady. Toaletní papíry nabízíme v široké škále provedení, skládané, v rolích či do zásobníků, které můžete dále vybírat dle vrstev i potřebné délky.

Toaletní papír jako doplňkový sortiment

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!

Toaletní papír se doma nebo ve firmě určitě neztratí a jeho nepatrná cena za balení umožňuje dorovnat výši objednávky k jakékoliv částce chcete.