Papírové ubrousky a ubrusy

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Filtrovat dle
Výrobce

1

1

Papírové ubrousky

Nezapomněli jste koupit papírové ubrousky? Mít je po ruce se vyplatí nejen doma. Těžko se bez nich obejde restaurační zařízení nebo jakýkoliv provoz, kde je potřeba rychle utřít a vyhodit. Prodáváme hygienické papírové ubrousky jednoduchého typu, kvalitní, ale levné. Kdekoliv oceníte nízkou cenu při zachování vysokého standardu a obejdete se bez barev, vůní nebo příkras.

Papírové ubrusy

Napadlo Vás někdy, jak geniální vynález je papírový ubrus? Čeká Vás velká rodinná party s fůrou dětí? Grilovačka na zahradě, kde o mastnotu mimo talíře nebude nouze? Provozujete jídelnu, ale potrpíte si na určitou kulturu? Papírové ubrusy jsou jednoduchým řešením řady případů, kdy chceme dosáhnout určitého komfortu při stolování, ale přesto ubrus po hostině sbalit a vyhodit. Díky přídavku polyetylenu papírové ubrusy působí textilním dojmem a netrhají se.

Kuchyňské papírové role

Kvalitní kuchyňské role Celtex slouží jako vynikající pomocník při utírání i čištění a navíc vás okouzlí dobrou absorpcí. Kuchyňské utěrky s výbornými absorpčními vlastnostmi nemohou chybět v žádné hotelové či jiné restaurační kuchyni, ale také v žádné domácnosti. K výrobě kuchyňských rolí se používá kvalitní 100% celulóza, která dokonale odstraní nečistoty, je velice jemná a snadno nasaje každou tekutinu. Díky preciznímu zpracování i dostatečnému množství kuchyňských utěrek Celtex Titano XXL je budete mít stále po ruce a tím bude zaručena maximální hygiena, což je k nezaplacení.

Náhradní plnění!

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!