Papírové ručníky

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Výrobce

1

1

Papírové ručníky - hygienické, jednoduché

Hygienické zázemí českých restaurací, úřadů a vůbec veřejných míst prodělalo za poslední generaci významnou změnu. Zmizely zatuchlé látkové ručníky a objevily se hygienické jednorázové papírové ručníky - jednoduché a praktické. Papírové ručníky jsou vedle elektrických vysoušečů jednou ze dvou variant, která se těší velké oblíbenosti napříč celým světem. Papírové ručníky mají minimální gramáž a vyrábějí se z neběleného recyklátu, jsou tedy velmi šetrné k přírodě. Papírové ručníky tak představují kultivovaný a ohleduplný nástroj, z pohledu běžného člověka vyhledávaný a oceněný.

Papírové ručníky - typy

V masovém použití papírových ručníků dominují dva základní typy - skládané papírové ručníky a středem se odvíjející role. Oba druhy předpokládají instalaci určitého jednoduchého zařízení, většinou plastového nebo plechového boxu na zeď. Papírové ručníky bývají většinou bílé barvy, přírodní barvy - pokud nejsou bělené, nebo zabarvené do zelena či modra. Povšimněte si, že papírové ručníky v rolích, stejně jako ručníky skládané, mohou mít jednu nebo dvě vrstvy.

Papírové ručníky s výbornou savostí

Na našich stránkách si můžete vybrat kvalitní papírové ručníky uznávaných značek, kterými jsou: Celtex, Tork, E-Tissue. Univerzální papírové ručníky se staly nedílnou součástí každého sociálního zařízení, také mají své zakotvené místo v potravinářství, v kuchyních, ale také jsou vhodné k běžnému používání i na pracovištích. Papírové ručníky nabízíme v rolích, nebo skládané, které jsou také vhodné do zásobníků a díky dokonalému dávkování šetří vaše finance a zvyšují komfort.  Široký sortiment papírových ručníků splňují všechny hygienické požadavky a díky recyklovatelnému materiálu jsou šetrné i pro životní prostředí. Pomocí papírových ručníků s výbornou savostí i pevností velice snadno zbavíte ruce i od hrubých nečistot, dále slouží k okamžitému osušení vlhkých rukou a zároveň s nimi výborně očistíte pracovní nástroje, pomůcky i povrchy, které potřebujete okamžitě otřít.

Papírové ručníky a náhradní plnění

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!

Papírové ručníky jsou ideálním sortimentem pro jemné doladění celkové částky v objednávce, aby splňovala vaše požadavky.