Průmyslové utěrky

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Výrobce

1

1

Průmyslové a papírové utěrky Celtex

Bez průmyslových utěrek si nelze představit udržování požadované hygieny na žádném pracovišti, také nemohou chybět na sociálních zařízeních a v umývárnách, ale také vám skvěle poslouží v domácnosti. Díky skvělému zpracování kvalitního materiálu vám utěrky snadno vysuší mokré ruce, ale také dokonale poslouží k čištění nástrojů i náčiní. Praktické utěrky jsou vyrobeny z kvalitní celulózy, která se pyšní jedinečnou pevností za mokra, nezanechává žádná vlákna, a proto je dokonale využijete i při leštění skel. Dle potřeby si můžete vybrat z více druhů kvalitních průmyslových utěrek od renomované značky Celtex, které jsou rozděleny nejen podle počtu vrstev, ale zároveň dle barevnosti.

Vlhčené utěrky Tork  Premium

Vlhčené utěrky skvěle poslouží pro čištění silného znečištění, také olejů a mastnot. Kvalitní vlhčené utěrky světoznámé značky Tork jsou napuštěny speciální čistící emulzí pro ještě vyšší čistící účinek, proto s ní hravě zvládnete očistit veškerou nečistotu. Její mimořádné kvality oceníte v širokém potravinářském či strojírenském průmyslu, také jsou nedílnou součástí na pracovištích, kde je nutné dodržovat stálou čistotu i hygienu, ale také se neztratí ani v domácnostech. K výrobě vlhčených utěrek Tork Premium se používá kvalitní netkaná textilie, která je mimořádně pevná a praktický dávkovací kyblík lze používat na jakémkoliv místě.

Stojan pro průmyslové utěrky

Univerzální stojan na podlahu skvěle slouží k umístění malých i velkých průmyslových rolí, které jsou ihned připraveny k použití, a to i na těch nejfrekventovanějších místech. Kvalitní stojan na průmyslové utěrky splní svou funkci ve zdravotnictví, také v širokém potravinářském odvětví, dále nemůže chybět ve strojírenství, či mnoha dalších provozech s vyšší spotřebou. K výrobě stojanu od uznávané značky Celtex byla použita velmi kvalitní kovová konstrukce, která je dostatečně pevná a dlouhodobě odolná. Univerzální stojan praktické modré barvy zajistí dokonalou čistotu všem uloženým průmyslovým rolím, které si pohodlně ve stoje odtrhnete.

Držák na stěnu pro průmyslové utěrky

Držák na stěnu přináší kvalitní značka Celtex, která si zakládá na precizním zpracování a mimořádné odolnosti v jakémkoliv prostředí. Držák je ideálním pomocníkem pro hygienické uschování malých i velkých průmyslových rolí a svou malou konstrukcí je vhodný i do nejmenších prostorů s vysokou frekvencí používání. Kvalitní držák na stěnu je ideální do všech pracovních prostředí, také se skvěle využije v nákupních centrech i ve školách, ale také ve všech prostorech s vysokým pohybem osob. Kvalitní kov, ze kterého je držák vyroben se pyšní vynikající odolností i pevností, co je zárukou mnohem vyšší životnosti. Pomocí kvalitního ozubení uvnitř držáku je odtrhávání utěrek velmi snadné a především bezpečné.

Průmyslové utěrky s výbornou savostí

Papírové průmyslové utěrky slouží především k udržování čistoty na pracovištích, také jsou velmi vhodné na utírání mastnot, olejů a dokonce si hravě poradí s barvami. Průmyslové utěrky se vyznačují dobrou absorpcí a pevností, proto jsou velmi vhodné ve strojírenském, chemickém, také v automobilovém průmyslu, ale také všude tam, kde se pracuje s barvami a oleji. Kvalitu zpracování papírových utěrek zaručují velmi uznávané a zkušené značky Celtex, Tork, Profix Tiger, Wypall a Polytex.  K výrobě průmyslových utěrek je používán prvotřídní laminátový recyklát a 100% celulóza, díky kterým je využití utěrek opravdu komplexní. Utěrky si můžete vybrat v potřebných délkách, také v různých vrstvách, díky kterým snadno očistíte nejen ruce a nástroje, ale také veškeré plochy.

Stojany a držáky pro průmyslové utěrky

Nabízené stojany a držáky pro průmyslové utěrky jsou vhodné do všech prostor, kde je vyžadována maximální hygiena a čistota. Univerzální stojany snadno pojmou malé i velké průmyslové role, proto jsou ideální do všech zdravotnických zařízení, také jsou vhodné do strojírenského průmyslu, ale také mají své nenahraditelné místo v hotelových i restauračních zařízeních. Mimořádnou spolehlivost držáků a stojanů od renomované značky Celtex podtrhuje velmi kvalitní kov, který je dostatečně pevný i odolný. Doplňování rolí je velmi snadné i rychlé a díky vysoké kvalitě zpracování je zajištěna bezpečnost při odtrhávání utěrek, a to nejen z papíru, ale také z netkané textilie.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškerý papírový a hygienický sortiment i ostatní zakoupené zboží!