Obuv pro hotelnictví Horeca

Značková zdravotní obuv pro servírky, číšníky i další zaměstnance v gastro provozu. Díky antiskluzové podrážce je tato gastro obuv bezpečná. Nezáleží, kolik naběháte kilometrů – díky anatomickému tvarování se vám bude pohodlně nosit celá den.

Vyzkoušejte si boty také v oddělení > zdravotní obuv | boty crocs | korkové pantofle | antistatická obuv

1

1

Obuv pro hotelnictví - Horeca

Značková gastro obuv pro číšníky a servírky známé značky Abeba, pomůže vašim nohám zmírnit zatížení a tím snížit únavu při zaměstnáních jako jsou číšník a servírka.

Zdravotní obuv pomůže vašemu zdraví

Pracujete jako servírka nebo jako číšník? Jste celý den na nohách? Máte zaměstnání, během kterého naběháte denně několik kilometrů? Nepodceňujte výběr správné obuvi. Kvalitní zdravotní obuv odlehčí přetíženým kloubům i svalům, pomůže správnému držení těla a je tak nejlepší prevencí proti bolavým zádům.

Pracovní obuv do kuchyně

Obuv pro kuchyňské a potravinářské provozy od světoznámého výrobce v té nejvyšší kvalitě nakupujte pro vaše kuchaře, kuchařky i pomocný personál. Gastro obuv Abeba je do kuchyňských a potravinářských provozů tou nejvhodnější, jak z hlediska bezpečnosti, tak z hlediska komfortu nošení.

Gastro obuv zlepší vaše zdraví

Nezapomeňte na to, že kdy máte zaměstnání, při kterém trávíte dlouhou dobu na nohách, silně namáháte svaly a klouby. Trpí tak nejen vaše nohy, ale i záda. Výběr správné obuvi vhodně anatomicky tvarované přitom nejvíce zatěžovaným částem vašeho těla uleví. Pořiďte si správnou zdravotní obuv včas, než vás doženou zdravotní komplikace.

Pracovní obuv do kuchyně znamená bezpečí

Specifikem pracovního prostředí restaurací, bister, jídelen a gastronomických podniků vůbec je zvýšené nebezpečí uklouznutí na podlaze. Na mokré podlaze, na kachličkách politých olejem nebo pokrytých usazenými mastnými výpary z jídla. Dohromady s hektickým provozem společně vytvářejí zvýšené riziko uklouznutí a tím i nepříjemného zranění – třeba opařením horkou vodou. Proto je v potravinářských provozech oblíbená gastro obuv s podrážkou, která riziko uklouznutí zmírňuje. Podobně jako specializovaná zdravotní obuv i tato pracovní obuv do kuchyně šetří dlouhým stání namáhané nohy a jiné části těla: lýtka, kyčle nebo záda.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!